-

„MŁODZI A ALKOHOL” – warsztaty profilaktyczne dla klas VIII ze szkół z terenu Gminy Brzeźnica.

POGDANKA GLWspólne działania profilaktyczne Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Brzeźnicy oraz Posterunku Policji w Brzeźnicy.

 

 

 

 

Czytaj więcej: „MŁODZI A ALKOHOL” – warsztaty profilaktyczne dla klas VIII ze szkół z terenu Gminy Brzeźnica.

Gminny Konkurs Wiedzy pt. „Mówię STOP uzależnieniom”.”

GK STR GW piątek 10.05.2019 r. w Galerii polsko - słowackiej w Brzeźnicy odbył się Gminny Konkurs Wiedzy o uzależnieniach pt. „Mówię STOP uzależnieniom”. W tym roku po raz pierwszy w konkursie brali udział uczniowie klas VII ze szkół podstawowych naszej gminy.

 

 

Czytaj więcej: Gminny Konkurs Wiedzy pt. „Mówię STOP uzależnieniom”.”

Zaproszenie na miting

 

AL ANON 

Martwisz się, że ktoś bliski pije za dużo?

Szukasz pomocy, bo bliska ci osoba pije za dużo?

Wydaje ci się, że nikt na świecie nie jest w stanie cię zrozumieć?

Straciłeś nadzieję? Przyjdź na mityng.

 

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIA

 

Czytaj więcej: Zaproszenie na miting

Profilaktyczny Konkurs Plastyczny : „Jak zdrowo spędzać wolny czas – bez komputera, alkoholu, narkotyków ?”

KP MW ramach VI Dnia Profilaktycznego w Gminie Brzeźnica odbył się profilaktyczny konkurs plastyczny zatytułowany: „Jak zdrowo spędzać wolny czas – bez komputera, alkoholu, narkotyków?” Konkurs przeznaczony był dla uczniów szkół podstawowych i III klasy gimnazjum, został przeprowadzony w trzech kategoriach wiekowych:

Czytaj więcej: Profilaktyczny Konkurs Plastyczny : „Jak zdrowo spędzać wolny czas – bez komputera, alkoholu,...

"Mój smartfon mój mały świat - klikam z głową"

Moj smartfon 2 Page 1W dniach 25.01.2018 r. oraz 1.02.2018 r. we wszystkich szkołach podstawowych na terenie Gminy Brzeźnica przeprowadzone zostały zajęcia profilaktyczne w ramach kampanii edukacyjno - informacyjnej Urzędu Komunikacji Elektronicznej pod hasłem "Mój smartfon mój mały świat - klikam z głową".

 

 

 

 

Czytaj więcej: "Mój smartfon mój mały świat - klikam z głową"

Gminny Konkurs Plastyczny i Literacki - „Mówimy NIE pijanym kierowcom”

W ramach V Dnia Profilaktycznego w Gminie Brzeźnica przeprowadzony został Konkurs Plastyczny i Literacki pt. „Mówimy NIE pijanym kierowcom”.  Konkurs zorganizowany został przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Brzeźnicy.

 

 

 

 

Czytaj więcej: Gminny Konkurs Plastyczny i Literacki - „Mówimy NIE pijanym kierowcom”

Program profilaktyczny - „Droga donikąd”

WIAD PROF KONWe wtorek 17 października 2017 r. w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Brzeźnicy odbył się koncert profilaktyczny, którego głównym bohaterem był Grzegorz Ornette Stępień − multiinstrumentalista i gitarzysta basowy zespołu Oddział Zamknięty.

 

 

 

Czytaj więcej: Program profilaktyczny - „Droga donikąd”

„Młodzi a alkohol” – warsztaty profilaktyczne

DSCF2851glW środę 14 czerwca 2017 r. w Szkole Podstawowej w Marcyporębie odbyły się warsztaty profilaktyczne dla uczniów klas V i VI zatytułowane „MŁODZI A ALKOHOL”.

 

 

 

 

Czytaj więcej: „Młodzi a alkohol” – warsztaty profilaktyczne

Światowy Dzień Bez Tytoniu - „Moda na niepalenie...”

papierosy5glOświata Zdrowotna i Promocja Zdrowia Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Wadowicach z okazji Światowego Dnia Bez Tytoniu na zaproszenie Koordynatora Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Brzeźnicy przeprowadziła w Zespole Szkół w Łączanach zajęcia profilaktyczne pt: „Moda na niepalenie…”.

 

 

 

Czytaj więcej: Światowy Dzień Bez Tytoniu - „Moda na niepalenie...”

„Rozpoznajemy i nazywamy uczucia” – warsztaty profilaktyczne

WIAD 04 17W środę 12 kwietnia 2017 r. w Szkole Podstawowej w Sosnowicach odbyły się warsztaty profilaktyczne dla uczniów klas od IV do VI. Były to warsztaty zapraszające do przyjrzenia się swoim uczuciom - co i po co odczuwamy?

 

 

 

 

 

Czytaj więcej: „Rozpoznajemy i nazywamy uczucia” – warsztaty profilaktyczne

IV Dzień Profilaktyczny w Gminie Brzeźnica

P1170620 WiadW ramach akcji IV Dnia Profilaktycznego w Gminie Brzeźnica przeprowadzonych zostało wiele interesujących działań profilaktycznych. Do akcji przyłączyły się wszystkie szkoły z terenu naszej gminy.

 

 

 

 

Czytaj więcej: IV Dzień Profilaktyczny w Gminie Brzeźnica

LICZNIK ODWIEDZIN

Dzisiaj0
Wszystkie5214