-

Zaproszenie na miting

 

Martwisz się, że ktoś bliski pije za dużo?

Szukasz pomocy, bo bliska ci osoba pije za dużo?

Wydaje ci się, że nikt na świecie nie jest w stanie cię zrozumieć?

Straciłeś nadzieję? Przyjdź na mityng.

 

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIA

 

 

Grupy Rodzinnej Al-Anon

Siła i nadzieja dla rodzin i przyjaciół alkoholików

 

Spotkania odbywają się w Galerii Polsko-Słowackiej

Brzeźnica, ul. Krakowska 109

we wtorki od godz. 18.00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , www.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

numer telefonu 795 753 451

Preambuła do Dwunastu Stopni


Grupy Rodzinne Al-Anon są wspólnotą krewnych i przyjaciół alkoholików. Istnieją one w tym celu, aby rozwiązywać wspólne problemy przez dzielenie się swoim doświadczeniem, siłą i nadzieją. Jesteśmy przekonani, że alkoholizm jest chorobą rodzinną i że zmiana naszego nastawienia może przyczynić się do jej wyleczenia.
Al-Anon nie jest związany z żadną sektą, wyznaniem, ugrupowaniem politycznym, organizacją lub z jakąkolwiek instytucją. Nie bierze udziału w żadnych sporach. W sprawach nie dotyczących wspólnoty, Al-Anon nie zajmuje żadnego stanowiska, nie popiera ich ani nie odrzuca. W Al-Anon nie ma składek członkowskich. Al-Anon jest samowystarczalny dzięki dobrowolnym datkom uczestników spotkania.

Jedynym motywem działania w Al-Anon jest niesienie pomocy rodzinom alkoholików. Realizujemy to przez praktykowanie Dwunastu Stopni, przez serdeczne przyjmowanie i dodawanie otuchy rodzinom alkoholików, oraz zrozumienie i dodawanie odwagi samemu alkoholikowi.

 

LICZNIK ODWIEDZIN

Dzisiaj0
Wszystkie4995