-

Konkurs Profilaktyczny „Powstrzymaj pijanego kierowcę”

WIAD GL KONK PROF
W ramach VII Dnia Profilaktycznego w Gminie Brzeźnica odbył się profilaktyczny konkurs zatytułowany: „Powstrzymaj pijanego kierowcę”.Konkurs przeznaczony był dla uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Brzeźnica. Uczniowie mogli wykonać prace plastyczne, literackie oraz przygotować filmiki. Konkurs został przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych:

 

 

 

Kategoria I – klasy od I do III

Kategoria II – klasy od IV do VIII

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 5 grudnia 2019 r.

 

W skład Komisji Konkursowej wchodzili:

Maria Leśniak,

Agnieszka Błach,

Edyta Babska,

Alina Rawska.

 

Komisja oceniała prace konkursowe biorąc pod uwagę następujące kryteria:

 

 

- zawartość merytoryczną wykonanych prac, ważne było, aby prace były na temat,

- kreatywność, oryginalność i pomysłowość, zwrócono uwagę, żeby prace nie były kopiami prac z internetu,

- przy pracach plastycznych zwrócono uwagą na walory estetyczne prac.

 

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za zaangażowanie, natomiast nagrodzonym gratulujemy pomysłowości i talentu.

Oto wyniki konkursu:

 

Kategoria prace Plastyczne

W konkursie plastycznym wzięło udział 76 osób

Kategoria I, Klasy I – III

Miejsce I

Maja Płonka kl. Ib ZSP w Brzeźnicy                                         

Miejsce II

Hubert Pawlik kl. Ib ZSP w Brzeźnicy                      

Miejsce III

Patrycja Fudała kl. II a ZSP w Brzeźnicy                          

Kategoria II, Klasy IV – VIII

Miejsce I

Eliza Wójcik kl. VI ZSP w Łączanach                                      

Miejsce II

Nikodem Monica   kl. VI ZSP w Łączanach                          

Miejsce III

Damian Kasperek kl. V SP w Sosnowicach                                    

 

Kategoria prace literackie

W konkursie literackim wzięło udział 8 osób

Kategoria III, Wiersze

Miejsce I

Zuzanna Pławecka kl. VII SP w Sosnowicach                

Miejsce II

Małgorzata Radoń  kl. VI SP w Sosnowicach                      

Miejsce III

Dominika Kucharczyk  kl. VIII SP w Sosnowicach      

                               

Kategoria III, Proza

Miejsce I

Julia Stanowska  kl. VII ZSP w Tłuczani                            

Miejsce II

Zuzanna Dyrga kl. VI SP w Sosnowicach                       

Miejsce III

Zofia Hyrlicka kl. Va ZSP w Brzeźnicy                              

 

Kategoria Filmy

W konkursie filmowym wzięło udział 16 osób

Obie klasy zdobyły Miejsce I

Klasa IV ze SP w Sosnowicach   (9 osób)

 

  1. Natasza Figiel
  2. Milena Guściora
  3. Wiktoria Ciernia
  4. Patryk Jachimczak
  5. Marcin Przewoźniak
  6. Zuzanna Wągroda
  7. Martyna Ostrowska
  8. Anna Guściora
  9. Weronika Kolasa

 

Klasa VI ze SP w Sosnowicach    (7 osób)        

 

  1. Martyna Kucharczyk
  2. Joanna Bednarz
  3. Emilia Antos
  4. Małgorzata Radoń
  5. Natalia Morys
  6. Weronika Dyrga
  7. Zuzanna Dyrga

 

Nagrody za udział:

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Tłuczani

  1. Maksymilian Ławczys kl. IV
  2. Oliwier Jaskiernia kl. IV
  3. Kacper Struzik kl. VII
  4. Magdalena Trojan kl. VII
  5. Filip Burkat kl. IV
  6. Marta Sordyl kl. VII
  7. Amelia Lewandowska kl. VII

Szkoła Podstawowa w Paszkówce

  1. Julia Tyrała kl. V
  2. Ewelina Siewierska kl. V
  3. Wiktoria Kowalczyk kl. V
  4. Jakub Jucha kl. V
  5. Rafał Brzeziński kl. IV
  6. Sebastian Grzegorzewski kl. IV
  7. Agnieszka Bajda kl. IV
  8. Maksymilian Duraj kl. IV
  9. Julia Opalińska kl. V
  10. Zuzanna Rembiesa kl. VI
  11. Filip Ciernia kl. VI
  12. Wiktoria Szczurek kl. VI
  13. Wiktor Słowik kl. V
  14. Maciej Żurek kl VI
  15. Julia Pamuła kl. V
  16. Mateusz Słowik kl. VI
  17. Wiktoria Jałocha kl. V
  18. Oliwia Frejc kl. V
  19. Julia Nazwalska kl. V
  20. Milena Jucha kl. V
  21. Tomasz Pomietło kl. VI
  22. Weronika Rzepecka kl. V
  23. Wiktoria Gnojek kl. V
  24. Anna Mocała kl. IV
  25. Nikola Wieczorek kl. VI

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzeźnicy

  1. Filip Czubaj kl. I b
  2. Ciepła Weronika I a
  3. Mikołaj Steczek IIa
  4. Jessica Machazka I b
  5. Klaudiusz Rostkowski III a
  6. Milena Pamuła IIIa
  7. Maciej Skorus I b
  8. Martyna Nawieśniak I a
  9. Szymon Głowacz IIa
  10. Agata Mądry Ia
  11. Aleksander Żmuda I b
  12. Aniela Bobula Ia
  13. Chiara Rostkowska Ib
  14. Emilia Kwarciak Ib
  15. Oliwia Raputa Ib
  16. Aleksandra Kłeczek VIIIb
  17. Dominik Wróblewski Va
  18. Aniela Wyzgał Va
  19. Weronika Gpwacz VIIa
  20. Iga Szczerbak IVa
  21. Lena Szczerbak IVa

Szkoła Podstawowa Sosnowice

  1. Adrian Zawada III
  2. Weronika Dyrga VI
  3. Zuzanna Płąwecka VII
  4. Patryk Chytrzyński V
  5. Kamil Antos V
  6. Kinga Koza VI
  7. Nikola Bogacka V
  8. Natalia Mors VI
  9. Martyna Kucharczyk VI Praca plastyczna
  10. Martyna Kucharczyk VI Praca literacka

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łączanach

  1. Aleksandra Uchacz III
  2. Amelia Rybarczyk III
  3. Zuzanna Wawro III
  4. Maria Skwarczyńska III
  5. Katarzyna Michalec V
  6. Weronika Kozioł VI
  7. Nikola Szczerbik VI
  8. Aleksandra Kutermak V

 

Galeria Prac >> zobacz

 

 

LICZNIK ODWIEDZIN

Dzisiaj0
Wszystkie6521