-

Konkurs Profilaktyczny „Moja rodzina lubi bezpromilowe klimaty”

GL ART MW ramach X Tygodnia Profilaktycznego w Gminie Brzeźnica odbył się profilaktyczny konkurs zatytułowany: „Moja rodzina lubi bezpromilowe klimaty”. Konkurs przeznaczony był dla uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Brzeźnica. Uczniowie mogli wykonać prace plastyczne, literackie oraz przygotować prace multimedialne, indywidualnie lub rodzinnie.

 

 

 

 

 

Prace oceniła Komisja Konkursowa, w skład której wchodzili:

 

Alina Rawska,

Barbara Piórkowska-Prorok,

Paweł Golonka,

Edyta Babska,

Grzegorz Wojtas.

 

 

Komisja oceniała prace konkursowe biorąc pod uwagę następujące kryteria:

 

 

- zawartość merytoryczną wykonanych prac, ważne było, aby prace były na temat,

- kreatywność, oryginalność i pomysłowość, zwrócono uwagę, żeby prace nie były kopiami prac z internetu,

- przy pracach plastycznych zwrócono uwagą na walory estetyczne prac oraz żeby nie było w nich reklamy browarów i marek alkoholi.

 

 

Wszystkim laureatom konkursu gratulujemy!

                                             

Prace Plastyczne

Kategoria I, Klasy I – III

Miejsce I

Julia Ficek, kl. II SP Paszkówka
                  

Miejsce II

1.Paulina Antos, kl. I SP Paszkówka

2. Aleksander Szczechowicz, kl. I SP Paszkówka

 

Miejsce III

1. Urszula Kowal, kl. III SP Paszkówka

2. Marta Byrgiel, kl. I SP Paszkówka

      

Wyróżnienia

1. Anna Papież, kl. I, SP Paszkówka

2. Magdalena Gnojek, kl. I SP Paszkówka

3. Lena Łuczak, kl. I SP Paszkówka

4. Sebastian Kowalczyk, kl. I SP Paszkówka

   Mikołaj Skrzypiec, kl. I SP Paszkówka

                          

Kategoria II, Klasy IV – VIII

 

Miejsce I

Milena Dyduch, kl. IV SP Sosnowice

         

Miejsce II

Zuzanna Miśkiewicz, kl. IV ZSP Łączany

 

Miejsce III

Tobiasz Misia, kl. VI ZSP Łączany

 

Wyróżnienia

1. Michał Raczek, kl. V ZSP Łączany 

2. Bianka Wieczorek, IV SP Marcyporęba

3. Zuzanna Kozioł, kl. V ZSP Łączany

4. Grzegorz Kasperek, kl. IV SP Sosnowice

5. Mateusz Kutermak, kl. IV ZSP Łączany

6. Dawid Kurasz, kl. IV SP Paszkówka

7. Maria Wróbel, kl. VI SP Paszkówka

8. Nikodem Brania, kl. V ZSP Łączany

9. Nikola Ciernia, kl. V, SP Marcyporęba

                       

Prace literackie

 

Kategoria I, Klasy I – III

Miejsce I Urszula Kowal, kl. III SP Paszkówka (piosenka) 

Miejsce II Julia Gabryła, kl. III SP Paszkówka

 

Kategoria II, Klasy IV – VIII     Wiersz

Miejsce I Franciszek, kl. V SP Paszkówka

Miejsce II Aleksandra Stanisławska, kl. VIII ZSP Brzeźnica

Miejsce III Eryk Korzeniowski, kl. V, ZSP Brzeźnica

Wyróżnienie: Kornelia Witek-Banaś, Anna Witek, kl. IV ZSP Brzeźnica

                                                                                  

Kategoria II, Klasy IV – VIII   Dłuższa forma wypowiedzi

 

Miejsce I Maria Łuczkiewicz, kl. VI SP Paszkówka

Miejsce II Michalina Śliwa, kl. VIII ZSP Brzeźnica

Miejsce III Maja Kowalówka, kl. VIII, ZSP Brzeźnica 

 

Prace rodzinne

 

Miejsce I Rodzina Kowalskich, SP Paszkówka

Miejsce II Rodzina Tomasik, SP Paszkówka

Miejsce III Rodzina Konickich, SP Paszkówka

 

Wyróżnienie:

 

 

1. Rodzina Dziedzic (Adam), kl. I, SP Paszkówka

2. Rodzina Jankowicz (Adam, Mikołaj, Szymon), SP Sosnowice

3. Rodzina Lesiak, SP Sosnowice     

4. Rodzina Ożóg (Filip), SP Paszkówka

5. Rodzina Kowalczyk (Wiktoria i Kacper), SP Paszkówka

 

Kategoria multimedialne

 

I miejsce Milena Galos, IV ZSP Brzeźnica

II miejsce Daniela i Gabriela Bugiel, ZSP Brzeźnica

III miejscePatrycja Chromy, Łucja Wyroba, Weronika Dywan SP Sosnowice

 

Wyróżnienie: Anna Guściora, Milena Guściora, Wiktoria Ciernia,

 

Natasza Figiel, Zuzanna Wągroda, SP Sosnowice

 

Galeria Prac >> zobacz

 

 

 

       

LICZNIK ODWIEDZIN

Dzisiaj1
Wszystkie10750